ברוך הבא אורח92085

מחוברים כרגע 7 שחקנים
אורח72704 | וואלה בלובס לא היה פעם משחק כמו אגאריו?
שובל המלךשחקנים יקרים, חצינו את רף ה-150 משחקים באתר, בכולם תוכלו לשחק במסך מלא ועם חברים מהאינטרנט עם הצאט שלנו. מחכים לכם!
שובל המלךהיי חברים! עלו משחקים חדשים לאתר, בכדי שתעשיית משחקי האונליין תתפתח אנחנו מזמינים אתכם להביע אמון באתר בלובס, בכל יום אנחנו מעלים משחקים חדשים.
אורח27387 | אחלה אתר
אורח50966 | עדיין עובד
שובל המלךמה אומרים חברים? מה אתם חושבים על האתר?
שובל המלךהיי
אורח10351 | עדיין עובס


הגורל משחק ישראלי חדש

שחקו עכשיו רוץ ילד רוץ 4


חובבי סדרת משחקי הריצה האגדיים, התכוננו לחזור למסלול! רוץ ילד רוץ 4 הוא המשחק החדש והמרגש בסדרת משחקי הריצה האהובה, שיגיע עם הפתעות חדשות ומלהיבות. בניגוד למשחקים קודמים בסדרה, רוץ ילד רוץ 4 כולל עלילה מרתקת שתיקח אתכם למסע מיוחד. גלו מי הוא הרץ הוורוד החדש, מהן מטרותיו ומהם האתגרים שיצטרך להתגבר עליהם לאורך הדרך.

עוד משחקי ריצה נוספים

הכפלת לוחמים
הכפלת לוחמים
קרנף קטן רץ
קרנף קטן רץ
דרדסים על סקייטבורד
דרדסים על סקייטבורד
רוץ פוקימון רוץ
רוץ פוקימון רוץ
רודיאו גן חיות
רודיאו גן חיות
ג'טפק ג'וירייד
ג'טפק ג'וירייד
הכפלת לוחמים
הכפלת לוחמים
החלקה על מסילה
החלקה על מסילה
ריצה בחלל 3
ריצה בחלל 3

תיאור נוסף

במרכז המשחק החדש עומד רץ חדש ורוד, מוכן לקחת אתכם להרפתקאות מטורפות ברחבי העולם. עזרו לו לקפוץ מעל מכשולים, לרוץ דרך מערות אפלות ולטפס על הרים גבוהים, כל זאת תוך כדי איסוף מטבעות וחפצים מיוחדים. רוצים להביא את היצירתיות שלכם לידי ביטוי? עכשיו אתם יכולים! רוץ ילד רוץ 4 מאפשר לכם ליצור שלבים משלכם, עם מכשולים, מלכודות ואפילו סודות מיוחדים. שתפו את השלבים שלכם עם חברים ותראו מי הכי טוב ביצירתיות! רוצים להתחרות עם חברים? רוץ ילד רוץ 4 מאפשר לכם לשחק ראש בראש נגד עד 8 שחקנים באותה המקלדת! תהיו הראשונים לחצות את קו הסיום ותוכלו להשוויץ בזכייה שלכם.
?>