ברוך הבא אורח86014

מחוברים כרגע 7 שחקנים
אורח72704 | וואלה בלובס לא היה פעם משחק כמו אגאריו?
שובל המלךשחקנים יקרים, חצינו את רף ה-150 משחקים באתר, בכולם תוכלו לשחק במסך מלא ועם חברים מהאינטרנט עם הצאט שלנו. מחכים לכם!
שובל המלךהיי חברים! עלו משחקים חדשים לאתר, בכדי שתעשיית משחקי האונליין תתפתח אנחנו מזמינים אתכם להביע אמון באתר בלובס, בכל יום אנחנו מעלים משחקים חדשים.
אורח27387 | אחלה אתר
אורח50966 | עדיין עובד
שובל המלךמה אומרים חברים? מה אתם חושבים על האתר?
שובל המלךהיי
אורח10351 | עדיין עובס


הגורל משחק ישראלי חדש

שחקו עכשיו מיינקראפט פארקור 6


אתגר חדש לחובבי טיפוס! היכונו להזיע, מיינקראפט פארקור 6 הוא משחק חדש ומאתגר שיבחן את כישורי הטיפוס שלכם עד קצה גבול היכולת. עברו מסלולים מפותלים, קפצו מעל מכשולים מסוכנים והימנעו מלגעת ברצפה הלוהטת - כל זאת תוך כדי שימוש במיומנויות קפיצה, טיפוס וריצה משוכללות עם הגרפיקה הקלאסית והאהובה של המשחק מיינקראפט. התמודדו עם מגוון רחב של שלבים חדשים, כל אחד מהם קשה יותר מהקודם, היזהרו ממכשולים מסוכנים כמו קוצים, בורות עמוקים ומים רותחים.

עוד משחקי ספורט נוספים

מיינקראפט פארקור 1
מיינקראפט פארקור 1
ביליארד כדור 8
ביליארד כדור 8
כדורסל מפלצות
כדורסל מפלצות
מופע הדולפינים 9
מופע הדולפינים 9
כדורסל יו
כדורסל יו
פארקור סוכריות יו
פארקור סוכריות יו
כדורסל ראשים
כדורסל ראשים
פטאנק גוגל
פטאנק גוגל
פינג פונג אונליין
פינג פונג אונליין

תיאור נוסף

אם אתם מחפשים משחק שיבחן את היכולות שלכם ויספק לכם תחושת סיפוק אדירה, מיינקראפט פארקור 6 הוא המשחק בשבילכם. עם גרפיקה פשוטה אך מושכת, עיצוב מאתגר ומגוון רחב של שלבים, מיינקראפט פארקור 6 מבטיח לכם שעות של הנאה ומתח. אל תזלזלו בשלבים הקלים. חשוב ללמוד את מנגנון המשחק ואת השליטה בו לפני שאתם ניגשים לשלבים הקשים יותר, ייתכן שתצטרכו לנסות שוב ושוב עד שתצליחו לעבור שלב מסוים. אל תתייאשו!
?>