ברוך הבא אורח22705

מחוברים כרגע 4 שחקנים
אורח72704 | וואלה בלובס לא היה פעם משחק כמו אגאריו?
שובל המלךשחקנים יקרים, חצינו את רף ה-150 משחקים באתר, בכולם תוכלו לשחק במסך מלא ועם חברים מהאינטרנט עם הצאט שלנו. מחכים לכם!
שובל המלךהיי חברים! עלו משחקים חדשים לאתר, בכדי שתעשיית משחקי האונליין תתפתח אנחנו מזמינים אתכם להביע אמון באתר בלובס, בכל יום אנחנו מעלים משחקים חדשים.
אורח27387 | אחלה אתר
אורח50966 | עדיין עובד
שובל המלךמה אומרים חברים? מה אתם חושבים על האתר?
שובל המלךהיי
אורח10351 | עדיין עובס


הגורל משחק ישראלי חדש

הגורל משחק ישראלי חדש ארכיון בלובס

הגורל משחק ישראלי חדש הינו משחק דפדפן מבוסס תפקידים שהושק לראשונה בשנת 2005, מדובר בפיתוח כחול לבן שבזמנו היה נחשב לאחד מחלוצי הגיימינג. מה שהפך אותו למוצלח כלכך הוא השילוב בין ההרפתקאות והפעילויות המשתנות ממקום למקום, התקשורת החברתית בה כל שחקן יכול היה לדבר עם הנמצאים בסביבתו והתחרותיות בה כולם רצו להגיע לרמה הגבוהה ביותר, ולנצח אחד את השני. לאורך השנים הגורל משחק ישראלי חדש צבר מאות אלפי רשומים והגיע לעשרות אלפי שחקנים אונליין מדי יום. בארכיון של בלובס תוכלו לצפות במבחר חומרי מדיה מהמשחק ולהיזכר בתקופות המרגשות במיוחד שהיה לנו עם הגורל.
כיכר קריטום

כיכר העיר קריטום

זאת המפה המרכזית בה הכל קורה, משם תוכלו להגיע לכיכר הארמון ולהילחם עם שחקנים אונליין, להגיע ליער ולצוד מפלצות, להגיע לטברנה בה תוכלו לאכול ולנוח ולצאת לשלל הרפתקאות, משלחות ומבוכים מאתגרים. בחגים הישראלים קישטו את כיכר קריטום בתפאורה ובפעילויות מיוחדות שהתרחשו במיוחד עבורם. ישר לאחר ההרשמה למשחק המקום הראשון אליו היו מגיעים הוא לכיכר קריטום ומשם הדרך היתה רציפה בהרפתקאות.
כיכר הארמון

כיכר הארמון

ישר כאשר תיכנסו לארמון דרך מפת קריטום תגיעו לתמונה הזאת, בה היה ניתן להגיש קרבות אחד מול השני. כל אחד היה יכול להגיש קרב ולבחור מול מי להילחם בהתאם לאנשים שמציעים את עצמם. היה מוד נוסף בשם "קרב קבוצתי" אותו המגיש היה יכול להגדיר כמה שחקנים יכולים להשתתף ובאיזה טווח רמות, לאחר שהקרב התחיל השחקנים היו מתחלקים ל-2 קבוצות ונחלמים קבוצה נגד קבוצה בה כל אחד בתורו מקבל את האפשרות לבחור היכן להגן והיכן לתקוף את האויב וככה הקרבות היו נמשכים מתור לתור עד שקבוצה אחת נפסלת. הקרבות בהגורל משחק ישראלי חדש היו יכולים להיגמר גם בתיקו.
מפת הגורל

מפת המשחק

זאת הייתה המפה הראשית של הגורל משחק ישראלי חדש, היא פחות הייתה רלוונטית מכיוון שעיקר המסעות היו דווקא לעיר האורקים העונה לשם אורלגאר, המפה צויירה עוד בשנה הראשונה מאז יצא המשחק, אך מאז הדברים השתנו והמסעות השתנו.
כלא המשחק

כלא הגורל

את המפה הזאת לשם שינוי לא כולם מכירים אלא רק השחקנים הבעייתייים. הידעת? במקרה של עבירה חמורה על חוקי המשחק כמו מרמה במכירת פריט נשק לשחקן אחר (SCAM), שימוש בשפה לא נקייה בצ'אט או ניסיון ניצול באגים וכדו' השחקן עלול היה להיכנס לכלא, במקרה של הגורל מדובר בתמונת סורגים שממנה אי אפשר לצאת לזמן קצוב של החל מכמה ימים ובמקרים חריגים שחקנים היו נשלחים לשם לשנה, שנתיים ואף למאסר עולם.