ברוך הבא אורח87237

מחוברים כרגע 16 שחקנים
אורח72704 | וואלה בלובס לא היה פעם משחק כמו אגאריו?
שובל המלךשחקנים יקרים, חצינו את רף ה-150 משחקים באתר, בכולם תוכלו לשחק במסך מלא ועם חברים מהאינטרנט עם הצאט שלנו. מחכים לכם!
שובל המלךהיי חברים! עלו משחקים חדשים לאתר, בכדי שתעשיית משחקי האונליין תתפתח אנחנו מזמינים אתכם להביע אמון באתר בלובס, בכל יום אנחנו מעלים משחקים חדשים.
אורח27387 | אחלה אתר
אורח50966 | עדיין עובד
שובל המלךמה אומרים חברים? מה אתם חושבים על האתר?
שובל המלךהיי
אורח10351 | עדיין עובס


הגורל משחק ישראלי חדש

שחקו עכשיו באבלס המקורי במסך מלא


משחק הבאבלס, הידוע גם בשמות באבל בובל, באבל שוטר ועוד, הוא אגדה אמיתית בעולם משחקי הארקייד. יצירתו של חברת Taito היפנית בשנת 1986, כבש המשחק את ליבם של מיליוני שחקנים ברחבי העולם, והפך לקלאסיקה אהובה ומוכרת בכל גיל. באבלס המקורי במסך מלא מוצג באתר בלובס וללא ספק מספק לכם את חווית המשחק הטובה ביותר כאשר תוכלו מעכשיו להנות מ-100 אחוז מסך מלא.

עוד משחקי חשיבה נוספים

פצצתה 2
פצצתה 2
אום נום באבלס
אום נום באבלס
לחתוך את החבל 2
לחתוך את החבל 2
שולה המוקשים אונליין
שולה המוקשים אונליין
קנדי קראש אונליין
קנדי קראש אונליין
טטריס 1010 דלוקס
טטריס 1010 דלוקס
קלאש רויאל ויקינגים
קלאש רויאל ויקינגים
תותחים נגד תרנגולות
תותחים נגד תרנגולות
באבלס קלאסי
באבלס קלאסי

תיאור נוסף

בדומה לגרסאות הקודמות של באבלס המקורי במסך מלא המטרה במשחק היא לנקות את כל המסך מבועות צבעוניות. עם זאת, בניגוד למשחקים קודמים, שם השחקנים גילמו דרקונים קטנים, בבאבלס שוטר הם מגלמים שוטרים משטרה. עלילת המשחק מתמקדת במאבקם של השוטרים בפושעים מרושעים, שמחביאים את חבריהם התינוקות בתוך הבועות. לאורך 100 שלבים מאתגרים, יעברו השחקנים דרך עולמות צבעוניים ומגוונים, יילחמו בפושעים מתוחכמים ויפתרו חידות מרתקות, תוך שימוש ביכולות ייחודיות: ירייה בבועות צבעוניות וחיבורן לקבוצות של שלושה או יותר בועות מאותו צבע, על מנת לגרום להן להתפוצץ.
?>