ברוך הבא אורח63406

מחוברים כרגע 6 שחקנים
אורח72704 | וואלה בלובס לא היה פעם משחק כמו אגאריו?
שובל המלךשחקנים יקרים, חצינו את רף ה-150 משחקים באתר, בכולם תוכלו לשחק במסך מלא ועם חברים מהאינטרנט עם הצאט שלנו. מחכים לכם!
שובל המלךהיי חברים! עלו משחקים חדשים לאתר, בכדי שתעשיית משחקי האונליין תתפתח אנחנו מזמינים אתכם להביע אמון באתר בלובס, בכל יום אנחנו מעלים משחקים חדשים.
אורח27387 | אחלה אתר
אורח50966 | עדיין עובד
שובל המלךמה אומרים חברים? מה אתם חושבים על האתר?
שובל המלךהיי
אורח10351 | עדיין עובס


הגורל משחק ישראלי חדש

שחקו עכשיו תותחים נגד תרנגולות


הכירו את תותחים נגד תרנגולות, משחק אסטרטגיה מטורף שבו תצטרכו להגן על חוותכם מפני מתקפה אינסופית של תרנגולות זועמות! תרכשו ותאספו תותחים קטנים ושלבו אותם יחד כדי ליצור תותחים חזקים יותר. ככל שהתותחים שלכם ברמה גבוהה יותר יותר, כך הם יוכלו להתמודד עם תרנגולות קשוחות יותר. שדרגו את התותחים שלכם עם מגוון שיפורים, כמו טווח ירי, קצב אש ועוצמה. שדרוגים אלה חיוניים כדי להישאר צעד אחד לפני התרנגולות המתקרבות. בנו חומה חזקה כדי להגן על החווה שלכם מפני התרנגולות. שדרגו את החומה ככל שהמשחק מתקדם, ותוכלו לעמוד בפני מתקפות חזקות יותר.

עוד משחקי חשיבה נוספים

פצצתה 2
פצצתה 2
אום נום באבלס
אום נום באבלס
לחתוך את החבל 2
לחתוך את החבל 2
שולה המוקשים אונליין
שולה המוקשים אונליין
קנדי קראש אונליין
קנדי קראש אונליין
טטריס 1010 דלוקס
טטריס 1010 דלוקס
קלאש רויאל ויקינגים
קלאש רויאל ויקינגים
באבלס המקורי במסך מלא
באבלס המקורי במסך מלא
באבלס קלאסי
באבלס קלאסי

תיאור נוסף

תותחים נגד תרנגולות הוא משחק מאתגר, מרתק ומהנה שיספק לכם שעות של בידור. עם קצת אסטרטגיה ותכנון, תוכלו להביס את גלי התרנגולות ולשמור על החווה שלכם בטוחה. קונספט משחקי האיחוד הפך להיות פופולרי במיוחד בשנים האחרונות ואחד מהפרויקטים המובילים בנושא הוא ללא ספק תותחים נגד תרנגולות שהפך בין כמה רגעים להיות ממכר להפליא בזכות תחושת הסיפוק שמקבלים כאשרים משדרגים את התחמושת וחשים בתוצאות שלה.
?>