ברוך הבא אורח27980

מחוברים כרגע 11 שחקנים
אורח72704 | וואלה בלובס לא היה פעם משחק כמו אגאריו?
שובל המלךשחקנים יקרים, חצינו את רף ה-150 משחקים באתר, בכולם תוכלו לשחק במסך מלא ועם חברים מהאינטרנט עם הצאט שלנו. מחכים לכם!
שובל המלךהיי חברים! עלו משחקים חדשים לאתר, בכדי שתעשיית משחקי האונליין תתפתח אנחנו מזמינים אתכם להביע אמון באתר בלובס, בכל יום אנחנו מעלים משחקים חדשים.
אורח27387 | אחלה אתר
אורח50966 | עדיין עובד
שובל המלךמה אומרים חברים? מה אתם חושבים על האתר?
שובל המלךהיי
אורח10351 | עדיין עובס


הגורל משחק ישראלי חדש

שחקו עכשיו נחשים אונליין


משחק הנחשים הקלאסי חווה גלגול חדש ומלהיב בעולם המשחקים המקוונים. Slither.io או בעברית נחשים אונליין - המשחק הפופולרי ביותר מסוגו, מאפשר לכם להתחרות בשחקנים מכל רחבי העולם, כולל כמובן גם ישראלים רבים, במטרה להפוך לנחש הארוך והגדול ביותר בזירה. המשחק, הדומה במידה מסוימת לאגריו.יו המוכר, מציב אתכם בשליטה על נחש קטן וצבעוני. מטרתכם פשוטה: לאכול נקודות צבעוניות המפוזרות במרחב המשחק, תוך כדי צמיחה והארכת הנחש שלכם. ככל שאוכלים יותר נקודות, כך הנחש גדל ומתארך, מה שמקשה יותר ויותר על התמרון שלו.

עוד משחקי מולטיפלייר נוספים

תולעים יו
תולעים יו
כרישים רעבים יו
כרישים רעבים יו
אחים לקרב יו
אחים לקרב יו
גיבורי המיתולוגיה היוונית
גיבורי המיתולוגיה היוונית
סומו יו
סומו יו
יוהוהו
יוהוהו
ספינר אוכל ספינר
ספינר אוכל ספינר
נחשי אימוג'י
נחשי אימוג'י
אגריו תלת מימד
אגריו תלת מימד

תיאור נוסף

המשחק נחשים אונליין מוסיף טוויסט מרתק לתחרות: הימנעו ממגע עם נחשים אחרים, הן שלכם והן של שחקנים אחרים. מגע כזה יביא לסיום המשחק שלכם, וחלקכם יהפוך לאוכל עבור הנחשים האחרים. אחת האסטרטגיות המוצלחות במשחק היא לחסום את דרכם של נחשים אחרים, תוך כדי גרימה להם להתנגש בכם ולסיים את משחקם. פעולה זו תביא לכם לא רק סיפוק עצום, אלא גם תוסיף נקודות צבעוניות רבות לאורך גופכם, ותאפשר לכם לצמוח עוד יותר. המשחק זמין הן במחשב והן בטלפון חכם, ומאפשר לכם לשחק בכל מקום ובכל זמן. ממשק המשחק פשוט וקל להבנה, מה שהופך אותו לנגיש לכל גיל ולכל רמת מיומנות.

נחשים אונליין הוא לא רק משחק מרתק ומאתגר, אלא גם דרך מצוינת לשפר את קואורדינציית היד-עין שלכם, החשיבה האסטרטגית ויכולת התגובה המהירה. אז אם אתם מחפשים משחקים חדשים ומלהיבים שיסחפו אתכם שעות ארוכות, Slither.io הוא הבחירה המושלמת עבורכם. הצטרפו למיליוני שחקנים מכל העולם, טפסו בדירוג העולמי והפכו לאגדה של עולם הנחשים!
?>