ברוך הבא אורח85854

מחוברים כרגע 7 שחקנים
אורח72704 | וואלה בלובס לא היה פעם משחק כמו אגאריו?
שובל המלךשחקנים יקרים, חצינו את רף ה-150 משחקים באתר, בכולם תוכלו לשחק במסך מלא ועם חברים מהאינטרנט עם הצאט שלנו. מחכים לכם!
שובל המלךהיי חברים! עלו משחקים חדשים לאתר, בכדי שתעשיית משחקי האונליין תתפתח אנחנו מזמינים אתכם להביע אמון באתר בלובס, בכל יום אנחנו מעלים משחקים חדשים.
אורח27387 | אחלה אתר
אורח50966 | עדיין עובד
שובל המלךמה אומרים חברים? מה אתם חושבים על האתר?
שובל המלךהיי
אורח10351 | עדיין עובס


הגורל משחק ישראלי חדש

שחקו עכשיו קולור סוויץ'


ברוכים הבאים לעולם של קולור סוויץ', משחק קפיצות מאתגר ומרתק שיסחוף אתכם לעולם צבעוני ומלא הרפתקאות! המשחק, הפך לאחד מהמשחקים הפופולריים ביותר בסמארטפונים, ומציע חוויה מיוחדת במינה המשלבת קואורדינציה, תגובה מהירה וחשיבה אסטרטגית. המטרה ב-קולור סוויץ' פשוטה ככל שהיא מאתגרת: עליכם להקפיץ כדור צבעוני דרך סדרה של פלטפורמות עגולות, תוך כדי וידוא שהצבע של הכדור תמיד תואם לצבע הפלטפורמה עליה הוא נוחת. נשמע קל? אל תטעו! המשחק מציב בפניכם אתגרים רבים, והקצב המהיר דורש מכם להיות זריזים וקשובים לכל אורך הדרך.

עוד משחקי כיף נוספים

קליקרמון
קליקרמון
פוצץ אותה 8
פוצץ אותה 8
אתגר הבקבוק
אתגר הבקבוק
פוצץ אותה 7
פוצץ אותה 7
איחוד דגים
איחוד דגים
משחקים באש 2
משחקים באש 2
בועות בצרורות 2
בועות בצרורות 2
כדור בעננים ל2
כדור בעננים ל2
כדור מתגלגל 6
כדור מתגלגל 6

תיאור נוסף

אחד האתגרים המרכזיים במשחק קולור סוויץ' הוא שינוי הצבעים התמידי. לאורך המשחק, צבע הפלטפורמות משתנה באופן רנדומלי, מה שדורש מכם להגיב במהירות ולשנות את צבע הכדור בהתאם. ככל שתתקדמו במשחק, הקצב יגבר והאתגרים יתרבו, מה שיהפוך את החוויה למאתגרת ומספקת עוד יותר. ישנם מגוון רחב של רמות, כל אחת מהן בעלת קושי ייחודי. ככל שתתקדמו במשחק, תגלו רמות חדשות ומאתגרות יותר, עם מכשולים חדשים ומפתיעים. מגוון זה מבטיח שתהיה לכם תמיד חוויה חדשה ומרתקת, ותמיד יהיה לכם מה לכבוש. אפשר להגיד שהוא מזכיר מעט את פלאפי בירד ברמת הקושי והתסכול שהוא יכול להביא לכם ברגעים מיותרים של הפסד.
?>