ברוך הבא אורח22173

מחוברים כרגע 6 שחקנים
אורח72704 | וואלה בלובס לא היה פעם משחק כמו אגאריו?
שובל המלךשחקנים יקרים, חצינו את רף ה-150 משחקים באתר, בכולם תוכלו לשחק במסך מלא ועם חברים מהאינטרנט עם הצאט שלנו. מחכים לכם!
שובל המלךהיי חברים! עלו משחקים חדשים לאתר, בכדי שתעשיית משחקי האונליין תתפתח אנחנו מזמינים אתכם להביע אמון באתר בלובס, בכל יום אנחנו מעלים משחקים חדשים.
אורח27387 | אחלה אתר
אורח50966 | עדיין עובד
שובל המלךמה אומרים חברים? מה אתם חושבים על האתר?
שובל המלךהיי
אורח10351 | עדיין עובס


הגורל משחק ישראלי חדש

שחקו עכשיו דינאמונס 7


התכוננו לצלול אל תוך הרפתקה מפלצתית חדשה לגמרי בדינאמונס 7, משחק איסוף המפלצות הפופולרי! בכותר החדש הזה מחכה לכם חוויה מקוונת עמוסה בתכנים חדשים, שתאתגר אתכם להפוך לקפטן דינאמונס אמיתי. דינאמונס 7 כולל שני אזורים מרהיבים לחקירה: עולם טול פיינס המסתורי והמערה הבונוס המאתגרת. טיילו ביערות עבותים, טפסו על הרים גבוהים וגלו את הסודות הרבים שמסתתרים בכל פינה.

עוד משחקי הרפתקאות נוספים

הישרדות מיינקראפט
הישרדות מיינקראפט
איש המכנסיים בשלג
איש המכנסיים בשלג
מעצבן 8
מעצבן 8
פריזל פראז 5
פריזל פראז 5
הזקן האדום
הזקן האדום
מיינקראפט נייר
מיינקראפט נייר
מעצבן 7
מעצבן 7
ילד הוופל
ילד הוופל
מעצבן 6
מעצבן 6

תיאור נוסף

לאורך המסע שלכם, ידריך אתכם ג'ובאני, מומחה דינאמונים ותיק. הוא יחלוק אתכם את הידע שלו וילמד אתכם את כל הטריקים הדרושים כדי להפוך למאמן מפלצות עוצמתי.

אספו דינאמונים נדירים וחזקים!

בעולם של דינאמונס 7 תתקלו במגוון רחב של דינאמונים חדשים, ביניהם קרוקינוס, הואנגו, סייביניקס ואראגוניקס. כל דינאמון מצויד בכוחות ייחודיים ומיוחדים. גייסו אותם לצוות שלכם, שדרגו את היכולות שלהם והפכו אותם למפלצות הלחימה האולטימטיביות. שחקו נגד שחקנים אחרים מכל העולם בקרבות 1v1 מלהיבים. השתמשו במתקפות מיוחדות וחיזוקים עוצמתיים כדי להביס את היריבים שלכם ולהטפס אל ראש הדירוג.
אז אם אתם אוהבים משחקי איסוף מפלצות, אסטרטגיה וקרבות, דינאמונס 7 הוא בשבילכם! הצטרפו להרפתקה מפלצתית עכשיו!
?>