ברוך הבא אורח99952

מחוברים כרגע 8 שחקנים
אורח72704 | וואלה בלובס לא היה פעם משחק כמו אגאריו?
שובל המלךשחקנים יקרים, חצינו את רף ה-150 משחקים באתר, בכולם תוכלו לשחק במסך מלא ועם חברים מהאינטרנט עם הצאט שלנו. מחכים לכם!
שובל המלךהיי חברים! עלו משחקים חדשים לאתר, בכדי שתעשיית משחקי האונליין תתפתח אנחנו מזמינים אתכם להביע אמון באתר בלובס, בכל יום אנחנו מעלים משחקים חדשים.
אורח27387 | אחלה אתר
אורח50966 | עדיין עובד
שובל המלךמה אומרים חברים? מה אתם חושבים על האתר?
שובל המלךהיי
אורח10351 | עדיין עובס


הגורל משחק ישראלי חדש

שחקו עכשיו מעצבן 8


חובבי משחקי פלטפורמה מאתגרים, שימו לב! מעצבן 8, הכותר החדש בסדרת המשחקים האהובה Vex, מגיע לבחון אתכם בתחומים של זריזות, מהירות ותכנון אסטרטגי. בין אם אתם מעריצים של משחקי Vex הקודמים ובין אם אתם פשוט מחפשים אתגר פלטפורמה מרתק, מעצבן 8 בטוח להשאיר אתכם מחוברים למסך. התכוננו לרוץ, לקפוץ ולחשוב במהירות כשאתם מנסים להתגבר על כל מכשול ולשלוט במצב אינסופי.

עוד משחקי הרפתקאות נוספים

הישרדות מיינקראפט
הישרדות מיינקראפט
איש המכנסיים בשלג
איש המכנסיים בשלג
דינאמונס 7
דינאמונס 7
פריזל פראז 5
פריזל פראז 5
הזקן האדום
הזקן האדום
מיינקראפט נייר
מיינקראפט נייר
מעצבן 7
מעצבן 7
ילד הוופל
ילד הוופל
מעצבן 6
מעצבן 6

תיאור נוסף

במשחק המהיר הזה תשלטו על דמות הסטיקמן האייקונית שלנו, שתעבור דרך תשעה מסלולים עמוסים במכשולים מאתגרים שיבחנו את היכולות שלכם. לצד המכשולים והסכנות הקלאסיות של סדרת Vex, תצטרכו להיזהר גם מאיומים חדשים, כמו מלכודות האור האדום-ירוק. אבל מעצבן 8 לא מסתפק בזה! תוכלו לגלות אזורים סודיים בתוך המסלולים כדי לאסוף גביעים ולהוכיח את המיומנות שלכם. בנוסף, מצב המשחק החדש לגמרי "אינסופי" יאתגר אתכם עד קצה גבולותיכם. עד כמה רחוק תוכלו להגיע בלי להפסיד? מצב זה יבדוק את היכולות שלכם וישאיר אתכם מחוברים למסך למשך שעות.
?>